Incrementa

INCREMENTA – kreatywne i innowacyjne podejście do zarządzania w MŚP

INCREMENTA jest projektem promującym innowacyjne i kreatywne podejście w zarządzaniu MŚP. Program jest skierowany do:

  • MŚP, kadry zarządzającej MŚP, pracowników odpowiedzialnych za tworzenie i utrzymywanie Systemu Zarządzania Innowacjami (ang. Innovation Management System - IMS) w firmie oraz prowadzenie szkoleń kadry w tym zakresie,
  • Kadry trenerskiej oraz nauczycieli kształcenia i szkolenia zawodowego, centrów szkolenia zawodowego, a także kadry akademickiej związanej z tematyką Biznesu, Innowacji i Przedsiębiorczości,

oferując im zestaw narzędzi i innowacyjnych materiałów dotyczących zarządzania współpracą oraz zarządzania kreatywnością w MŚP.

Co nowego

Projekt INCREMENTA podróżował do Grecji

Partnerzy projektu INCREMENTA mają przyjemność poinformować, że z sukcesem zakończyło się drugie spotkanie partnerskie w Pireusie, w Grecji. Spotkanie odbyło się w poniedziałek 13-tego i wtorek 14-tego maja 2019 roku.

Partnerstwo pozostaje na dobrej drodze do osiągnięcia wszystkich celów projektu, a partnerzy są pewni dalszych jego postępów.

Drugie spotkanie partnerskie w Piraeus

Partnerzy ustalili termin drugiego spotkania projektowego, które odbędzie się 13 i 14 maja 2019 w Piraeus, w Grecji. Partnerzy będą omawiać postępy projektu. Do tego czasu, partnerstwo będzie opracowywało Podręcznik na temat Systemu Zarządzania w MŚP ze szczególnym uwzględnieniem Zarządzania Kreatywnością i Współpracą.

Social Media

Z przyjemnością informujemy że projekt INCREMENTA jest dostępny w social media. Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn. In.

Więcej artykułów…

  • 1
  • 2

Kontakt

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami : info@creativityandcollaboration.com

Subskrybuj teraz!

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na temat projektu, zapisz się na newsletter!