Incrementa

INCREMENTA: Inovace a kreativita pro malé a střední podniky

INCREMENTA je projekt, který podporuje inovační a kreativní postupy v malých a středních podnicích. Je určený pro:

  • Majitele/manažery a/nebo zaměstnance odpovědné za zavedení a udržení Inovačního managementu nebo za výcvik odpovědných pracovníků
  • Učitele a mistry středních škol učilišť, vzdělávací střediska a akademiky z oblasti podnikání, inovací a administrativy.

 Poskytuje soubor nástrojů a inovativních materiálů pro kolaborativní a kreativní management v malých a středních podnicích.

Poslední zprávy

INCREMENTA cestuje do Řecka

Partneři projektu INCREMENTA by se s vámi rádi podělili o zážitky z druhého mezinárodního projektového setkání v řeckém Pireu. Setkání se konalo v pondělí a úterý 13. a 14. května 2019.

Partneři zjistili, že všechny stanovené cíle navazují na původní plán a všichni jsou spokojeni s tím, čeho bylo dosud dosaženo a budoucího vývoje celého projektu.

Druhé setkání partnerů v Pireu

Partneři se dohodli na datu dalšího setkání: 13. a 14. května v Pireu, Řecko. Všichni zúčastnění se těší na další setkání a možnost probrat postup a výsledky projektu. V době do druhého setkání se bude pracovat na „Příručce managementu inovací pro malé a střední podniky“, která bude zaměřena na kreativitu a management spolupráce.

Sociální sítě

S potěšením oznamujeme, že INCREMENTA je na sociálních sítích! Můžete nás sledovat na Facebooku a LinkedInu.

Další články...

  • 1
  • 2

Kontakty:

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte: info@creativityandcollaboration.com

Zaregistrujte se!

Pokud chcete být informováni o aktuálním dění, zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru!