Podręcznik

INCREMENTA oferuje Podręcznik dla MŚP w zakresie Systemu Zarządzania Innowacjami zawierający części dotyczące Zarządzania Kreatywnością i Zarządzania Współpracą. Podręcznik koncentruje się na pierwszej części Rodziny Standardów CEN/TS 16555, to znaczy: 16555-1 System Zarządzania Innowacjami. Podręcznik zawiera także formularz oceny poziomu zarządzania kreatywnością i współpracą w MŚP w celu ułatwienia przyswojenia zawartości podręcznika. 

Podręcznik jest dostępny po angielsku, hiszpańsku, węgiersku, grecku, polsku, bułgarsku i czesku i można go pobrać ze strony projektu w formacie pdf. (kliknij tutaj)

Podręcznik wspiera tworzenie systemu zarządzania kreatywnością i współpracą wewnątrz MŚP. Prezentuje  kluczowe elementy systemu, poparte przykładami dobrych praktyk i studium przypadku.

Podręcznik może służyć w dwojaki sposób: po pierwsze jako materiał szkoleniowy skierowany do  przedsiębiorców i pracowników. Po drugie jako przewodnik i narzędzie do zarządzania, dzięki któremu MŚP będzie mogło przeprowadzić proces samooceny oraz wdrożenia w swoim środowisku i w już istniejących systemach zarządzania jakością, procesów zarządzania kreatywnością i współpracą.

 

Kreatywność

Kreatywność: Co MŚP powinny o niej wiedzieć?

 

Współpraca

Współpraca: Co MŚP powinny o niej wiedzieć?

 

Zestaw narzędzi do samooceny

Zestaw narzędzi do samooceny - Podręcznik użytkownika

Zestaw narzędzi do samooceny (.xlsx)

Kontakt

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami : info@creativityandcollaboration.com

Subskrybuj teraz!

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na temat projektu, zapisz się na newsletter!