Poslední zprávy

Třetí setkání partnerů Incrementy

Třetí setkání partnerů Incrementy proběhlo 19. a 20. září v Budapešti. Partneři se zaměřili na vzdělávací program projektu, který byl navržen speciálně pro potřeby malých a středních podniků v oblasti inovací, kreativity a řízení spolupráce, který by měl být připraven v únoru 2020.

Partneři také diskutovali o konceptu vzdělávací platformy, nástroji navrženém na podporu inovací malých a středních podniků.

Více informací o tréningovém programu a platformě bude oznámeno prostřednictvím webových stránek a stránky Incrementy na sociálních sítích.

INCREMENTA cestuje do Řecka

Partneři projektu INCREMENTA by se s vámi rádi podělili o zážitky z druhého mezinárodního projektového setkání v řeckém Pireu. Setkání se konalo v pondělí a úterý 13. a 14. května 2019.

Partneři zjistili, že všechny stanovené cíle navazují na původní plán a všichni jsou spokojeni s tím, čeho bylo dosud dosaženo a budoucího vývoje celého projektu.

Druhé setkání partnerů v Pireu

Partneři se dohodli na datu dalšího setkání: 13. a 14. května v Pireu, Řecko. Všichni zúčastnění se těší na další setkání a možnost probrat postup a výsledky projektu. V době do druhého setkání se bude pracovat na „Příručce managementu inovací pro malé a střední podniky“, která bude zaměřena na kreativitu a management spolupráce.

Sociální sítě

S potěšením oznamujeme, že INCREMENTA je na sociálních sítích! Můžete nás sledovat na Facebooku a LinkedInu.

První setkání partnerů v Praze

První setkání partnerů projektu INCREMENTA proběhlo v Praze 15. a 16. 11 2018. Hostitelskou organizací byla Česká zemědělská univerzita v Praze. Během setkání partneři diskutovali o projektu a plánovali první aktivity. Všichni partneři byli připraveni pustit se do práce!

Kontakty:

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte: info@creativityandcollaboration.com

Zaregistrujte se!

Pokud chcete být informováni o aktuálním dění, zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru!