Příručka

INCREMENTA nabízí příručku managementu inovací pro malé a střední podniky, která se zabývá managementem kreativity a spolupráce.
Příručka se zabývá první částí skupiny standardů CEN/TS 16555-1: Systém řízení inovací. Obsahuje hodnocení stávající úrovně managementu kreativity a spolupráce v malých a středních podnicích pro snadnější implementaci a integraci obsahu. Příručka je k dispozici v angličtině, španělštině, maďarštině, řečtině, polštině, bulharštině a češtině a bude možno ji stáhnout z webových stránek projektu ve formátu pdf. (zde)
Příručka podporuje implementaci managementu kreativity a spolupráce v malých a středních podnicích. Obsahuje klíčové faktory implementace, případové studie a příklady osvědčených postupů.
Má dva cíle: za prvé poskytnout studijní materiály pro vzdělávání podnikatelů a zaměstnanců, za druhé jako návod a nástroj řízení, který podporuje provádění sebehodnocení firem a implementaci do jejich prostředí a již existujících systémů procesů hodnocení kvality v oblasti kreativity a managementu spolupráce.

Kreativita

Kreativita - Příručka promalé a střední podniky

 

Spolupráce

Spolupráce:Co potřebují malé a střední podniky vědět?

 

Health Check

Health Check - Uživatelská příručka

Nástroj „Health-Check“

Kontakty:

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte: info@creativityandcollaboration.com

Zaregistrujte se!

Pokud chcete být informováni o aktuálním dění, zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru!